b_300_0_16777215_00_images_akhbar_1540980852_img_3620.jpg

با حضور مسئولین کشوری،طرح"مردم یاری سلامت ارتش"در شهر انبار الوم بخش وشمگیر شهرستان آق قلا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز چهارشنبه نهم آبان ماه،با حضور"امیر دکتر شهنام بابلی"رئیس اداره بهداشت،امداد و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران،"امیر غفاری"ارشد نظامی آجا در استان،"امانگلدی ضمیر"فرماندار،روحانیون اهل تشیع و تسنن منطقه و مدیران ادارات،نهادها و دستگاههای اجرایی،طرح"مردم یاری سلامت ارتش"در شهر انبار الوم بخش وشمگیر شهرستان آق قلا آغاز شد.

این طرح برای نخستین بار در استان گلستان به مدت سه روز از صبح امروز چهارشنبه 9 آبان آغاز شده است.در این طرح،تیم درمانی60 نفره شامل پزشکان متخصص جراحی عمومی،جراحی ارتوپدی،جراحی چشم،متخصص داخلی و عفونی،متخصص رادیولوژی،متخصص قلب،متخصص اطفال، دنداپزشک، پزشک عمومی،داروساز، رادیولوژیست،کارشناس ارشد روانشناسی و تغذیه و پرستار و بهیار به صورت شبانه روزی به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کنند.

این تیم درمانی با امکانات کامل درمانی شامل اتاق عمل سیار، یونیت دندانپزشکی، آزمایشگاه، سونوگرافی و رادیولوژی در دبیرستان شبانه روزی شهید بهشتی شهر انبارالوم مستقر شده اند.

کمک به اقشار محروم جامعه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به قشر آسیب پذیر،بررسی امکانات و سازه های سیار کادر برای مواقع ضروری و آمادگی کادر پزشکی برای ارائه خدمات در شرایط بحرانی از جمله اهداف این طرح کشوری می باشد که از سوی نیروی زمینی ارتش اجرا می شود.

بازدید مسئولین از بیمارستان صحرایی،قسمتهای مختلف خدمات پزشکی و دندانپزشکی و رونمائی از کتاب"جراحی در جنگ"از اهم برنامه های امروز طرح"مردم یاری سلامت ارتش"در شهر انبار الوم شهرستان آق قلا بود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری تصاویر

تاریخچه شهر

اَنبارالوم شهری است در استان گلستان ایران. این شهر از توابع شهرستان آق‌قلای این استان و مرکز بخش جدیدی به نام بخش وشمگیر است. جمعیت انبارآلوم در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵٫۸۷۴ نفر بوده‌است.

انبارالوم در توسعهٔ اقتصادی استان گلستان نقش ویژه ای دارد. وجود زمین‌های مناسب کشاورزی در حوزهٔ جغرافیائی انبارالوم باعث شده‌است که این شهر از مناطق عمدهٔ کشت پنبه ، گندم و جو در استان گلستان باشد.

اطلاعات تماس

روابط عمومی:

دورنگار:

پیام کوتاه:

آدرس: استان گلستان