تابلوي اعلانات

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

ورود

شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:


اخبار برگزیده

اخبار جدید

در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۸

آقای شهردار ضمن اشاره به اهمیت بهداشت و سلامت مردم تاکید فرماندار محترم در کارگروه سلامت شهرستان مبنی بر نظارت دقیق بر فروشندگان ودستفروشان اظهار داشتند که نماینده شهرداری به همراه نماینده مرکز بهداشت شهر انبارالوم در دوره های زمانی از بازار هفتگی بازدید بعمل می آورند .برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۸

آقای فرزانه شهردار اظهار داشتند در راستای اجرائی نمودن شعار سال و منویات مقام معظم رهبری برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
در اقدامی جهادی آبیاری کلیه پارکها و فضای سبز شهرداری را از سنتی و غرق آبی به قطره ای تبدیل نمودیم و پیش بینی می کنیم که مصرف آب 90% کاهش یابد .
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

در تاريخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

همزمان با آغاز سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تعداد 11 معبر شهر انبارالوم با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان که از محل منابع اعتبارات تملک و دارائیهای استان و منابع داخلی و مشارکت شهروندان می باشد آسفالت شده و به افتتاح رسید . آقای فرزانه شهردار ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت شهروندان اظهار داشت طول کل مسیر آسفالت ریزی شده به مقدار بالغ بر 2/5 کیلومتر می باشد .
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

در تاريخ ۱۳۹۵/۷/۸

به گزارش روابط عمومي شهرداري صبح روز شنبه سوم مهر همزمان با ساير نقاط كشور ؛مدارس سطح شهر انبارالوم نيز با حضور مسئولين شهر آقاي محمدي راد بخشدار و آقاي فرزانه شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر و ساير مسئولين، زنگ مهر در مدارس نواخته شد در حاشيه اين مراسم آقاي شهردار با طرح دوسوال از دانش آموزان با اهداي هديه اي تقدير بعمل آورد.

در تاريخ ۱۳۹۵/۶/۱۴

آقای فرزانه شهردار اظهار داشتند در راستای ادامه نوسازی ماشین آلات ، شهرداری اقدام به خرید یکدستگاه لودر و همچنین یکدستگاه مینی لودر (باب کت ) نموده که لازم به ذکر است 50% مبلغ به صورت یارانه ای و از محل کمک سازمان و 50 % آن از اعتبارات منابع داخلی می باشد .
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

تصاویر جدید

پارک مختومقلی photo 2017 07 02 08 59 13 1 رونمائی از کتاب انبارالوم در گذر تاریخ photo 2017 07 02 08 53 45 1 photo 1 مراسم تجلیل از ورزشکاران تجلیل از قهرمان مچ اندازی برپائی نمایشگاه در حاشیه مراسم عفاف و حجاب شهر انبارالوم

شهردار انبارالوم

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

ارتباط مستقیم با شهردار انبارالوم
مهندس کاظم فرزانه
01734564022

پیام شهرداری

شهروند گرامی :
شهرداری را در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا یاری نمائید.

روابط عمومی شهرداری انبارالوم

آمار بازدیدکنندگان

اطلاعیه

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

پیشخوان مطبوعات

اخبار شهرستان آق قلا

ارتباط با ما

جهت ارسال نظرات و یا پیشنهادهای خود لطفا روی عکس بالا کلیک کنید