b_300_0_16777215_00_images_akhbar_1450054.jpg

در دفتر شهرداری انبارالوم با حضور بخشدار بخش وشمگیر کارشناسان حوزه امورشهری استانداری و امامان جمعه انبارالوم حکم ابقا کاظم فرزانه در سمت شهردار انبارالوم اعطا شد.

محمدی بخشدار وشمگیر در این مراسم گفت: این شهر با محوریت امامان جمعه دارای اتحاد و همدلی با هم همکاری میکنند و انتخاب خادم مردم توسط منتخبین مردم یک برکت نظام جمهوری اسلامی است و بسیاری از کشور های دنیا از این نعمت بی بهره هستند.

وی افزود : امروز خدمت به مردم بزرگترین عبادت است. همین موضوع سرلوحه کار مسئولین و خادمین مردم باشد. جامعه ما پیشرفت میکند امسال در کمیته برنامه ریزی شهرستان بودجه بسیار خوبی را برای انبار الوم در نظر گرفته شده است امیدواریم محقق شود.

بخشدار وشمگیر خاطر نشان کرد : توصیه من به شهردار در ادامه خدمتش این است که شهر را به درآمد پایدار برسانیم. اگر توانستیم شهر و روستای خود را درآمدزا کنیم، موفق خواهیم شد در غیر این صورت اگر چشم به بودجه های استانی و کشوری داشته باشیم موفقیتی به وجود نخواهد آمد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری تصاویر

تاریخچه شهر

اَنبارالوم شهری است در استان گلستان ایران. این شهر از توابع شهرستان آق‌قلای این استان و مرکز بخش جدیدی به نام بخش وشمگیر است. جمعیت انبارآلوم در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵٫۸۷۴ نفر بوده‌است.

انبارالوم در توسعهٔ اقتصادی استان گلستان نقش ویژه ای دارد. وجود زمین‌های مناسب کشاورزی در حوزهٔ جغرافیائی انبارالوم باعث شده‌است که این شهر از مناطق عمدهٔ کشت پنبه ، گندم و جو در استان گلستان باشد.

اطلاعات تماس

روابط عمومی:

دورنگار:

پیام کوتاه:

آدرس: استان گلستان