ادامه مطلب...

با حضور مسئولین کشوری،طرح"مردم یاری سلامت ارتش"در شهر انبار الوم بخش وشمگیر شهرستان آق قلا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز چهارشنبه نهم آبان ماه،با حضور"امیر دکتر شهنام بابلی"رئیس اداره بهداشت،امداد و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران،"امیر غفاری"ارشد نظامی آجا در استان،"امانگلدی ضمیر"فرماندار،روحانیون اهل تشیع و تسنن منطقه و مدیران ادارات،نهادها و دستگاههای اجرایی،طرح"مردم یاری سلامت ارتش"در شهر انبار الوم بخش وشمگیر شهرستان آق قلا آغاز شد.

ادامه مطلب...

فرماندار شهرستان آق قلا از آغاز عملیات آسفالت و جدول کشی خیابان های شهر انبار الوم خبر داد.

امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا در بازدید از مراحل اجرای این عملیات گفت : در این مرحله از پروژه آسفالت خیابان های شهر انبار الوم،2هزار و 500 تن آسفالت ریزی در 3 کوچه و خیابان به مساحت 17هزار  مترمربع به اتمام رسیده که با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال و همچنین اجرای جدول و کانیوو به طول 3هزار متر با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون ریال جمعا به مبلغ 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های استان، منابع داخلی شهرداری و مشارک مردمی هزینه شده است.

 

ادامه مطلب...

در دفتر شهرداری انبارالوم با حضور بخشدار بخش وشمگیر کارشناسان حوزه امورشهری استانداری و امامان جمعه انبارالوم حکم ابقا کاظم فرزانه در سمت شهردار انبارالوم اعطا شد.

محمدی بخشدار وشمگیر در این مراسم گفت: این شهر با محوریت امامان جمعه دارای اتحاد و همدلی با هم همکاری میکنند و انتخاب خادم مردم توسط منتخبین مردم یک برکت نظام جمهوری اسلامی است و بسیاری از کشور های دنیا از این نعمت بی بهره هستند.

ادامه مطلب...

مراسم تحلیف و تعیین هیات رئیسه شورای اسلامی شهر انبار الوم صبح امروز چهارشنبه با حضور "امانگلدی ضمیر" فرماندار ، "جواد محمدی راد " بخشدار وشمگیر ، "کاظم فرزانه" شهردار و منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی این شهر در محل دفتر شورا برگزار شد.

بر همین اساس، عبدالصمد آخوند دهشت نفر اول انتخابات شورا به‌عنوان رییس شورای وعباس چاری به‌عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر انبارالوم انتخاب شدند.

گالری تصاویر

تاریخچه شهر

اَنبارالوم شهری است در استان گلستان ایران. این شهر از توابع شهرستان آق‌قلای این استان و مرکز بخش جدیدی به نام بخش وشمگیر است. جمعیت انبارآلوم در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵٫۸۷۴ نفر بوده‌است.

انبارالوم در توسعهٔ اقتصادی استان گلستان نقش ویژه ای دارد. وجود زمین‌های مناسب کشاورزی در حوزهٔ جغرافیائی انبارالوم باعث شده‌است که این شهر از مناطق عمدهٔ کشت پنبه ، گندم و جو در استان گلستان باشد.

اطلاعات تماس

روابط عمومی:

دورنگار:

پیام کوتاه:

آدرس: استان گلستان